Bransoletki modułowe

Bransoletki modułowe – dla kogo?

Biżuteria modułowa to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z ulubionych błyskotek, a jednocześnie chcą mieć możliwość modyfikowania ich wyglądu. Najlepszym przykładem biżuterii modułowej są bransoletki, których wygląd można szybko odmienić za pomocą dodatkowych charmsów, klipsów czy zawieszek. Bransoletki modułowe mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni, z takiego prezentu ucieszą się również dzieci, zwłaszcza dziewczynki, którym podobają się zawieszki w kształcie serduszek, kwiatków i zwierzątek.

Bransoletki modułowe na każdą okazję

Bransoletka modułowa to rodzaj uniwersalnej biżuterii, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jeśli użyjemy zawieszek z niewielką ilością zdobień, niewielkich i niewydających rozpraszających dźwięków, bransoletka będzie świetnym dodatkiem do stylizacji biurowej. Na randkę możemy dołączyć kolejne zawieszki, nawiązujące do nastroju i okoliczności. Duża ilość efektownych zawieszek doskonale sprawdzi się natomiast w trakcie uroczystości rodzinnych, bankietów i różnego rodzaju imprez tanecznych.

Bransoletki modułowe to produkt bardzo lubiany przez nowoczesne kobiety, które zamiast inwestować w kolejne ozdoby do założenia na raz, chcą mieć w domu efektowną biżuterię pasującą do każdej stylizacji i na każdą okazję. Biżuterię, której wygląd będą mogły dostosowywać do zmieniających się okoliczności.

Bransoletki modułowe na prezent dla bliskiej osoby

Zestawienia najlepszych pomysłów na prezent gwiazdkowy, urodzinowy czy rocznicowy, niemal zawsze zawierają wzmiankę o biżuterii. O ile jednak łańcuszkiem z zawieszką w kształcie serca czy pierścionkiem z brylantem wypada obdarować żonę czy partnerkę, o tyle niekoniecznie będzie to właściwy prezent dla mamy, siostry czy koleżanki. Natomiast bransoletki modułowe będą idealnym upominkiem zarówno dla bliskiej osoby, jak i takiej, z którą łączą nas nieco luźniejsze relacje. Wszystko zależy od tego, jakie zawieszki dobierzemy do bransoletki.

W przypadku bransoletek modułowych składających się z tzw. linków mamy do dyspozycji setki zawieszek z różnorakimi zdobieniami. W sklepach z biżuterią dostępne są zawieszki z symbolami, literami, a nawet krótkimi napisami. Dzięki temu z łatwością znajdziemy zawieszki typowo świąteczne, zawieszki podkreślające charakter relacji damsko-męskiej, zawieszki na dzień mamy, zawieszki z życzeniem powodzenia (np. na egzaminie maturalnym, egzaminie na prawo jady), zawieszki odpowiednie dla młodej mamy itd. Okazuje się zatem, że bransoletki modułowe mogą być prezentem na wiele różnych okazji.

Bransoletki dla kobiet i mężczyzn

Sporą konkurencją dla bransoletek złotych i srebrnych są bransoletki modułowe ze stali szlachetnej. Stal szlachetna może być pokryta powłoką w określonym kolorze, np. w odcieniach klasycznego złota albo złota różowego. Po złote, mocno błyszczące moduły, sięgają przede wszystkim kobiety, natomiast mężczyźni chętniej noszą bransoletki pokryte kolorem czarnym lub granatowym.