Zawieszki do bransoletek komponowanych – Nomination Charms

Biżuteria komponowana to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią wysoką jakość biżuterii, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup większej ilości takich produktów. Biżuteria wykonana ze starannie wybranych materiałów i z ogromną troską o detale, ma prawo kosztować więcej niż produkt niższej jakości. Ale czy z tego powodu musimy wciąż nosić te same kolczyki albo bransoletkę? Nie, wystarczy, że postawimy na biżuterię komponowaną. Teoretycznie kupujemy jedną bransoletkę, ale w praktyce, dzięki wymiennym elementom (Nomination Charms), możemy dowolnie zmieniać jej wygląd. Tym samym ta sama bransoletka sprawdzi się w miejscu pracy, ale po zmianie kompozycji, może stanowić charakterny dodatek do stylizacji wieczorowej.

Kolczyki i bransoletki komponowane

W sklepach z biżuterią znajdziemy zarówno kolczyki komponowane, jak i bransoletki komponowane. Jeśli chodzi o kolczyki, zazwyczaj istnieje możliwość rozbudowania ich w dół (wydłużenia) poprzez dodanie kolejnych zawieszek. Krótkie kolczyki sprawdzą się na co dzień, natomiast wersja z kilkoma zawieszkami połączonymi szeregowo, będzie odpowiednia na wieczór. Kolczykami komponowanymi możemy nazwać również kolczyki koła, na które nawleka się wiszące zawieszki. W ten sposób powstaje bardzo ciekawa, odważna ozdoba na specjalne okazje.

Rodzaje bransoletek komponowanych

Jeśli chodzi o bransoletki, tutaj również możemy mówić o kilku rozwiązaniach. Pierwszym są bransoletki w formie cienkiej obręczy, na którą nawleka się kolejne charmsy. Są to przede wszystkim różnego rodzaju koraliki i wielokąty, które razem tworzą ciekawą kompozycję. Charmsy z reguły dostępne są w kolorze złotym i srebrnym, natomiast koraliki mogą być kolorowe. W tej chwili największą popularnością cieszą się elementy białe, różowe, ciemnozielone i granatowe.

Drugim rozwiązaniem są bransoletki łańcuszkowe ze specjalnymi oczkami do przypinania zawieszek na karabińczykach, a także do łączenia z kolejnymi łańcuszkami (bransoletka może w ten sposób łączyć się nawet z pierścionkiem). Zawieszki na karabińczykach są bardzo łatwe w użyciu – błyskawicznie umieścimy je w pożądanym miejscu.

Ostatnim rodzajem bransoletek komponowanych są bransoletki składające się z modułów (linków), które spina się ze sobą, tym samym regulując średnicę bransoletki. Marką, która słynie z produkcji wysokiej jakości bransoletek tego typu, jest Nomination. W sklepach z markową biżuterią włoską znajdziemy setki produktów Nomination Charms.

Bransoletki komponowane Nomination

Bransoletki Nomination Composable cieszą się dużą popularnością nie tylko we Włoszech, ale też w wielu innych krajach europejskich (i nie tylko). Dostępne są również w Polsce – można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jaj i drogą internetową. Bransoletki komponowane to świetny pomysł na prezent, gdyż dzięki uniwersalnej budowie, mogą je nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Poza tym ozdobne linki umożliwiają personalizację biżuterii. Dzięki nim można skomponować prezent z okazji narodzin dziecka, ukończenia szkoły, ale również upominek typowo świąteczny, albo odpowiedni na święto zakochanych.